FLAT $4 SHIPPING RATE ON ORDERS OF $25 OR MORE (SHIP IN TX ONLY) | FREE SHIPPING ON FAJITA MEAL KITS

LIVE FIRE FAJITA MEAT

We use premium quality meat, wood fire, and all-natural ingredients. 

All our meat is smoked and seared using post oak wood. Low and slow, then hot and fast, but all with wood fire - no gas.

We only source meat that is responsibly raised and free of added growth hormone and antibiotics. Our choice of cut is based on the best quality, not the most cost effective. Our signature blend dry rub is organic and gluten-free.

  • Fajita Meal Kit
    Regular price
    from $63.00
    Sale price
    from $63.00
    Regular price
    Unit price
    per 
  • STEAK FAJITA MEAT - HALF LB. PACK
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
  • CHICKEN FAJITA MEAT - HALF LB. PACK
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
  • MEAT ONLY - STEAK FAJITA MEAT
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
  • MEAT ONLY - CHICKEN FAJITA MEAT
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
  • CHICKEN FAJITA MEAT-TWO POUND PACK
    Regular price
    $49.99
    Sale price
    $49.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • STEAK FAJITA MEAT-TWO POUND PACK
    Regular price
    $58.99
    Sale price
    $58.99
    Regular price
    Unit price
    per 
  • COMBO PACK - HALF LB STEAK & HALF LB CHICKEN
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Regular price
    Unit price
    per 

Merch

  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per